Medior Scrum Master munkatársat keresünk

Az OANDER a hazai e-kereskedelmi és vállalati site fejlesztési piac meghatározó és egyik legstabilabban növekvő szereplője. Komplex projekteken dolgozunk nagyvállalati ügyfeleknek egy igazán válogatott, fiatalos, saját munkájával szemben igényes szakmai teamként.

Nálunk sok ezer, vagy akár több százezer látogatóval bíró hazai és nemzetközi e-kereskedelmi projekteken dolgozhatsz, beleláthatsz az e-commerce fejlesztések világába. Lehetőséged van nagy terheltségű, kritikus működésű online kereskedelmi rendszerek stabil működésének biztosításán dolgozni.

Keressük azt a szakembert, aki segít minket csapataink hatékonyságának növelésében és agilis folyamataink fejlesztésében.

A következőkkel találkozhatsz nálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Csapatjáték
  • Erős e-commerce szaktudás
  • Rendszeres csapatépítő céges bulik
  • Állandó folyamat- szervezet- és eszközfejlesztés
  • Szakmai fókuszú stabil fejlődési környezet
  • Innováció központú szemléletet
  • Kiváló, segítőkész 5 fős SM csapat
  • Nyitottság és támogatás

Mik is lennének a feladataid?

  • Az agilis kultúra és módszerek szervezeti fejlesztése, alkalmazása és betartatása
  • A csapat produktivitásának fejlesztése, célorientáltságának fenntartása
  • A fejlesztéshez ideális környezet biztosítása, a csapat munkáját gátló akadályok elhárítása
  • Agilis ceremóniák szervezése, facilitálása
  • Cross-funkcionális fejlesztői csapat napi munkájának megszervezése és koordinálása, scrum és kanban módszertan alapján
  • Különböző területek együttműködésének, kommunikációjának fejlesztése
  • Eredmények, előrehaladás nyomonkövetése, vizualizálása
  • Változásmenedzsment

Számunkra Te vagy az ideális jelölt ha:

  • Legalább 2 év scrum masterként vagy csapatvezetőként szerzett tapasztalat agilis környezetben
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Csapatok fejlesztésében, csapatmunka elemzésében tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Megoldásfókuszú hozzáállás

Nem elvárás, de előnyt jelent ha:

  • Pszichológia témájú végzettség
  • Webes környezetben szerzett gyakorlat
  • Certified Scrum Master vizsga
  • Jira, Slack, Google eszközök ismerete

Mit nyújtunk mi mindezért?

  • Hosszútávú Home Office lehetőséget
  • Szakmai fókuszú stabil fejlődési környezetet
  • Kiváló, segítőkész, baráti csapatot
  • Nyitottságot és támogatást
  • Külön szakosodást e-commerce területre
  • Rugalmasságot a napi munkában
  • Az iroda Budapest szívében a Deák tértől 1 perc sétára van, – azonban sokat dolgozunk HO-ban és hibrid üzemmódban

Jelenkezésedet a karrier@oander.hu címre várjuk.

Hogyan jelentkezz?

Nézd meg social felületeinket, hogy kik vagyunk, munkáinkat és termékeinket, hogy mivel foglalkozunk! Ha tetszik, amit látsz, küldd el nekünk az önéletrajzodat!
karrier@oander.hu

Munkavégzés helye: Budapest, home office lehetőséggel

Munkaidő: Teljes munkaidő