Vezető sales munkatársat (outbound , B2B) keresünk

Kik vagyunk?

Az OANDER egy budapesti digitális műhely, amelynek 60 fős csapata tapasztalt ergonómiai tervezőkből, tanácsadókból, grafikusokból, fejlesztőkből és produkciós szakemberekből áll. Csapatunk kezei között a művészet és technológia precíz ötvözésével születnek kiváló webes alkalmazások. Kiemelt szakterületeink a Magento alapú e-kereskedelmi megoldások, nyílt forráskódú tartalmi portálok és kiemelkedő minőségű felhasználói élmény alkotása. Ma már több százat meghaladó webáruház, vállalati site és médiaportál megalkotása áll mögöttünk.

Mik is lennének a feladataid:

  • sales csapat összefogása, szakmai támogatása, koordinálása
  • értékesítési stratégiai célkitűzések teljesítése
  • üzleti tervezés, folyamatirányítás és az értékesítési folyamat menedzselése, szükséges adminisztráció ellátása
  • új partnerek akvirálása, új üzleti lehetőségek kiaknázása, lead generálás hazai és nemzetközi piacon egyaránt
  • ajánlatok írása, teljes ajánlatadási folyamat menedzsmentje
  • szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, és a szerződéskötések koordinálása
  • a meglévő ügyfélkör ápolása, termékportfólió bővítése, upselling és cross-selling lehetőségek azonosítása
  • új ügyfél támogatása a kínált technológiák megértésében és számukra legjobb technikai megoldás megtalálásában
  • a piac folyamatos figyelése, elemzése; költség/haszon elemzés készítése
  • egyeztetés a marketinggel és az ügyfélkapcsolati területtel

Elvárt szakmai tapasztalatok és készségek:

  • középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség
  • kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • minimum 3-4 év szoftverfejlesztéshez kapcsolódó IT értékesítésben szerzett tapasztalat (agency tapasztalat előny)
  • B2B értékesítésben, e-commerce területen szerzett tapasztalat előny
  • hunter attitűd és tapasztalat, kiépített, aktív kapcsolatrendszer
  • egyes esetekben hideg hívást is kell tudni ellenérzések nélkül kezdeményezni
  • tárgyalóképes angol szóban és írásban egyaránt; német nyelvtudás előnyt jelent
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • önálló, proaktív, ügyfélközpontú, can-do attitűd
  • eredményorientált hozzáállás
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • kiváló time-management, problémamegoldó, szervezési és priorizáló képesség
  • analitikus gondolkodásmód
  • csapatjátékos
  • elhivatottság a technikai értékesítés iránt, ugyanakkor precizitás az adminisztrációban

A pozíciót 2-3 hónap múlva, nyár elején tervezzük betölteni.

Munkavégzés helye: Budapest (jelenleg home-office)

Jelentkezésedet a következő email címre várjuk: karrier@oander.hu

Néhány kérdés, ami esetleg felmerült Benned

A pozíció betölthető távmunkában?

Sajnos nem. Mindenképpen olyan kollégát keresünk, aki napi szinten itt van velünk egy légtérben, és akivel testközelben tudunk osztozni a sikerekben és kihívásokban. Vagyis ha most éppen vidéken élsz, hétköznaponként a folyamatos budapesti jelenléted meg kellene oldanod. Ebben szívesen nyújtunk segítséget Neked.

Fényképes szakmai önéletrajzod mellé kérjük, írj pár sort magadról, tapasztalataidról, fontosabb referenciamunkáidról és jelöld meg fizetési igényedet is!

Email címünk: karrier@oander.hu

Az irodánk a belvárosban van, de nem egy irodaházban vagyunk, hanem egy erre kialakított lakásban rendeztük be a műhelyünket, amit igyekszünk folyamatosan a saját arcunkra formálni. Úgy gondoljuk, hogy ez barátságosabb, közvetlenebb légkört teremt. Egy 400 négyzetméteres nagypolgári lakás babzsákokkal, kényelmes kanapékkal, napfényes szobákkal, három erkéllyel és remek kilátással az Andrássy útra, az Erzsébet térre illetve a Bazilikára. Ha eljössz hozzánk egy személyes találkozóra, körbevezetünk és megmutatunk minden zugot.

Ha az iroda falai beszélni tudnának, lenne bőven mondanivalójuk. Céges bulik gyakran vannak, néha csak kisebb sörözések, grillpartik az erkélyen, néha „masszívabb” események, de erről inkább ne itt. Az irodába kéthetente érkezik a finom kézműves kávészállítmány, többféle ízben. A csapat jelentős része kávérajongó, így gyakran ülünk össze kávé vagy tea melletti beszélgetésre. Az iroda belvárosi elhelyezkedéséből adódóan a környéken sok remek étterem és kifőzde van, úgyhogy a csapattal közös ebédekre is sok opció kínálkozik. Bátran állíthatjuk, hogy a közösségi élet az OANDER egyik ütőkártyája.

A fent említett tágas és napfényes belvárosi iroda, az aktív közösségi élet, illetve a versenyképes fizetés mellett mindenképpen az OANDER mellett szól, hogy egy fiatalos, összetartó csapat vagyunk. Nálunk jó hangulatban telnek a mindennapok, a kollégák szeretnek együtt dolgozni, nem rohanunk haza a munkanapok végén, szeretünk munkán kívül is egymás társaságában lenni. Mindemellett fontos számunkra az állandó fejlődés, belső oktatásokon tanulunk egymástól, ismerünk meg más szakterületeket a komplexebb látásmód érdekében.

Kimondottan fiatalos team vagyunk, az átlagéletkorunk 32 év, az OANDER két alapítója sem sokkal idősebb. Fiúk és lányok vegyesen. Az irodában állandóan tartózkodó csapatból kilencen projektvezetők, ketten saját termékeink menedzselésével foglalkoznak, három UX/designer géniuszunk van, hárman felelnek a cég és az iroda zökkenőmentes működéséért, a többiek pedig frontend vagy backend fejlesztésekkel illetve teszteléssel foglalkoznak.

Első körben küldd el nekünk önéletrajzodat egy rövid levél kíséretében, melyben bővebben mesélsz magadról, tapasztalataidról, referencia munkáidról, illetve, hogy miért szeretnél velünk dolgozni! Ha a tudásod és tapasztalatod egybeesik azzal, amit az OANDER keres, akkor pár napon belül felvesszük veled a kapcsolatot és próbafeladatot küldünk. Ha ez jól sikerül, behívunk egy személyes beszélgetésre/online találkozóra, ahol a HR-el és/vagy a szakvezetővel találkozhatsz. A kávézás/teázás közben mesélünk magunkról, az elvárásainkról, illetve szeretnénk még többet megtudni rólad. Ha az itt elhangzottak egybevágnak azzal, amit mi keresünk, várunk a végső csoportos interjúnkon, ahol már azokkal a kollégákkal találkozhatsz, akikkel a jövőben dolgoznál. Itt kiderül mindenki számára, hogy milyen köztetek a kémia, felteheted a kérdéseidet a napi működéssel kapcsolatban. Ha a szimpátia kölcsönös, welcome on board!