Senior PHP fejlesztőt keresünk

Gyere és alkoss velünk!

Mik is lennének a feladataid?

Ha hozzánk jössz dolgozni, elsősorban Magento webáruházak fejlesztésével és rendszerintegrációval fogsz foglalkozni, továbbá egyedi fejlesztésű alkalmazásokat kell majd megvalósítanod. Projektjeink keretében hazai és nemzetközi vállalatoknak szállítunk megoldásokat, így az angol nyelvet jól kell írnod és értened, valamint legalább középszinten beszélned. Munkáink jelentős részében egyedi modulokat, PHP fejlesztés intenzív alkalmazásokat készítünk. Webáruház fejlesztéseinket igen gyakran kapcsoljuk össze külső rendszerekkel, így integrációs, interfész-fejlesztési kihívások is mindenképpen az asztalra kerülnek majd. Az elkészült programkódot minden esetben tesztelned és dokumentálnod kell. Nem egyedül fogsz dolgozni, munkádat fejlesztői team más tagjaival összehangoltan kell végezned. Számítunk arra is, hogy módszertani tapasztalataiddal gazdagítod csapatunk fejlesztési metodikáit. Feladataid egy igen jelentős részét az üzleti specifikációkban meghatározott igényekre adott kreatív, problémamegoldó technológiai megoldások kialakítása adja majd.

Elvárt szakmai tapasztalatok:

  • Naprakész és magas szintű objektumorientált PHP ismeretek (OOP, MVC)
  • Olyan fejlesztői múlt, ahol egy fejlesztői közösség tagjaként kellett csapatjátékosként dolgoznod
  • Zend / Phalcon / Laravel / Symfony vagy ezekkel egyező komplexitású framework-ben szerzett tapasztalatok
  • Erős SQL tapasztalatok (elsősorban MySQL, komplex adatlekérdezési folyamatok, optimalizálás, migrációs scriptek készítése)
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentációs és inline dokumentációs gyakorlat
  • Verziókezelt fejlesztésben szerzett tapasztalat (pl GIT, SVN)
  • Linux és Apache környezetek ismerete
  • Bug tracking és tesztelési metódusok ismerete

Nem elvárás, de külön örülünk neki:

  • Agilis szemléletű projektekben szerzett tapasztalatok
  • UML tervezési ismeretek
  • Docker vagy Vagrant ismerete
  • Eddigi szakmai karriered során nagy portálfejlesztéseken vagy rendszerintegrációs kihívásokon is edződtél
  • Érdeklődés az e-kereskedelem fejlődése és technológiai trendjei iránt
  • Tapasztalat Magento alapú webáruházak fejlesztésében (modulinstalláció és egyedi modulfejlesztés)
  • Cachelési megoldások ismerete
  • Gyakorlat saját készítésű javascript megoldások fejlesztésében
  • Megvannak nálad a frontend fejlesztési alapok (HTML5, CSS3)