Senior frontend fejlesztőt keresünk

Mik is lennének a feladataid?

Ha hozzánk jössz dolgozni, elsősorban Magento webáruházak frontend fejlesztésével, továbbá egyedi fejlesztésű portálok UI felületeinek építésével kell majd foglalkoznod. A hagyományos értelemben vett sitebuild feladatok mellett számítanánk arra is, hogy javascript alapú megoldások precíz kimunkálásában is részt veszel. Projektjeink keretében hazai és nemzetközi vállalatoknak szállítunk megoldásokat, így az angol nyelvet jól kell írnod és értened, valamint legalább középszinten beszélned. Nem egyedül fogsz dolgozni, munkádat fejlesztői team más tagjaival összehangoltan kell végezned. Számítunk arra is, hogy módszertani tapasztalataiddal gazdagítod csapatunk fejlesztési metodikáit, illetve ötleteiddel, javaslataiddal a UX és UI munkák minőségét is tovább növeled.

Elvárt szakmai tapasztalatok:

  • Kisujjadban van a HTML5, a CSS3 és a reszponzív fejlesztés mikéntje
  • Gyakorlatban aktívan használsz CSS preprocessort (LESS vagy SASS)
  • Bootstrap vagy Foundation framework használata nem okoz gondot
  • Ismered a különböző böngésző motorok sajátosságait (beleértve mindenki “kedvenc” böngészőjét is)
  • Rendelkezel a fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentációs és inline dokumentációs gyakorlattal
  • Tapasztalt vagy verziókezelt fejlesztésben (pl GIT, SVN)
  • Kreativitás, tanulékonyság, csapatjáték, pixel-perfect precizitás

Nem elvárás, de külön örülünk neki:

  • Agilis szemléletű projektekben szerzett tapasztalatok, scrum módszertan ismerete
  • Érdeklődés az e-kereskedelem fejlődése és technológiai trendjei iránt
  • Magento vagy WordPress frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Jártasság natív Javascript megoldások fejlesztésében
  • React vagy Node.js fejlesztési alapismeretek