Scrum Master munkatársat keresünk

A következőkkel találkozhatsz nálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Csapatjáték, baráti közeg és belső képzések
  • Erős e-commerce szaktudás
  • Termék fókuszú megközelítés
  • Állandó folyamat és eszközfejlesztés
  • Tágas, fényes, jó hangulatú iroda jó megközelíthetőséggel (a Deák tér szomszédságában, az Andrássy út elején vagyunk)

Mik is lennének a feladataid?

  • A fejlesztői Scrum teamek napi munkájának megszervezése és koordinálása
  • Az agilis kultúra és módszerek szervezeti elterjesztése, fejlesztése és alkalmazása a napi munkafolyamatokban
  • A fejlesztéshez ideális környezet biztosítása, a csapat munkáját gátló akadályok elhárítása
  • Agilis csapatesemények szervezése, koordinálása (daily scrum, sprint planning, stb.)
  • A csapat produktivitásának fejlesztése, célorientáltságának fenntartása.
  • Különböző területek együttműködésének, kommunikációjának fejlesztése, (product owner támogatása)
  • Eredmények, előrehaladás nyomonkövetése, vizualizálása
  • Agilis módszertan előkészítése, tervezése és agilis KPI-ok továbbfejlesztése
  • Agilis és Scrum módszertan szabályainak betartatása, folyamatok, technológiák gyors adaptálása
  • Részvétel az alkalmazásokhoz kapcsolódó projektek tervezésében, végrehajtásában

Elvárt szakmai tapasztalatok és készségek:

  • Legalább 2 év Scrum Masterként vagy projektvezetőként szerzett tapasztalat
  • IT fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, nyitottság a változásorientált környezetre
  • Precíz, energikus munkavégzés, önálló és csapatmunkára való képesség
  • Digitális és webes környezetben szerzett gyakorlat
  • Specifikációs és/vagy rendszertervezési tapasztalat, jó dokumentációs készségek
  • Projektek, folyamatok és emberek menedzselésével kapcsolatos ismeretek és tapasztalat

Nem elvárás, de külön örülünk neki:

  • Nagyméretű nemzetközi projekten szerzett tapasztalat
  • Certified Scrum Master vizsga
  • Jira / EasyRedmine használati tapasztalat
  • Találkoztál már nagy portálfejlesztésekkel vagy rendszerintegrációs kihívásokkal, e-kereskedelmi fejlesztésekkel
  • Érdeklődés az e-kereskedelem fejlődése és technológiai trendjei iránt

Mit adunk mi mindezért?

  • Szakmai fókuszú stabil fejlődési környezetet
  • Komfortos munka körülményeket, nagyszerű Andrássy úti irodát
  • Innováció központú szemléletet
  • Kiváló, segítőkész, baráti csapatot
  • Versenyképes díjazást
  • Nyitottságot és támogatást
  • Korlátlan kávé és net fogyasztást
  • Külön szakosodást e-commerce területre