Quality Assurance munkatársat keresünk

Quality Assurance munkakörbe keresünk junior vagy haladó munkatársat.

Az OANDER a hazai e-kereskedelmi és vállalati site fejlesztési piac meghatározó és egyik legstabilabban növekvő szereplője. Komplex projekteken dolgozunk vállalati ügyfeleknek egy igazán válogatott, fiatalos, saját munkájával szemben igényes szakmai teamként.

Nálunk sok ezer, vagy akár több százezer látogatóval bíró hazai és nemzetközi e-kereskedelmi projekteken dolgozhatsz, beleláthatsz az e-commerce fejlesztések világába.

A következőkkel találkozhatsz nálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Csapatjáték
  • Erős e-commerce szaktudás
  • Termék fókuszú megközelítés
  • Állandó folyamat és eszközfejlesztés
  • Belső képzések
  • Baráti közeg
  • Tágas, napfényes, jó hangulatú iroda
  • Nagyon jó megközelíthetőség – a Deák tér szomszédságában, az Andrássy út elején

Mik is lennének a feladataid?

  • A rendszer specifikációinak áttekintése és megfelelőségének ellenőrzése
  • Tesztelési stratégiák és teszt tervek kidolgozása
  • Vizsgálati esetek elkészítése (kézi vagy automatizált) és az eredmények elemzése
  • Naplók létrehozása a tesztelési fázisok és hibák dokumentálásához, státuszriportok és terméknövekmény fejlesztését záró jelentések létrehozása
  • Hibák jelentése a fejlesztő csapatnak
  • Segítség a problémák megoldásában, hibák azonosítása
  • Terheléses tesztek tervezése, menedzselése, kiértékelése
  • Utólagos, sprinteken túli tesztek végrehajtása
  • Support feladatok teszt támogatása
  • A szoftverfejlesztés teljes életciklusa során biztosítani a minőséget a cross funkcionális csapatokkal egymást támogatva
  • Részvétel a QA szakmai team folyamatainak fejlesztésében

Elvárt szakmai tapasztalatok és készségek:

  • Legalább 2 év Quality Assurance területen, illetve szoftver tesztelőként szerzett tapasztalat
  • IT fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő precizitás és minőségérzék, ugyanakkor nyitottság a hibák építő jellegű kommunikációjára
  • Energikus munkavégzés, önálló és csapatmunkára való képesség
  • Digitális és webes környezetben szerzett gyakorlat
  • Jó dokumentációs készségek
  • Tesztelési rutinok, folyamatok, ideális esetben automatizmusokkal kapcsolatos ismeretek és tapasztalat.

Nem elvárás, de külön örülünk neki:

  • Találkoztál már nagy portálfejlesztésekkel vagy rendszerintegrációs kihívásokkal, e-kereskedelmi fejlesztésekkel
  • Érdeklődés az e-kereskedelem fejlődése és technológiai trendjei iránt
  • Felsőfokú szakképesítésed van és ezt a gyakorlatban is tudod alkalmazni
  • Magento alapú webáruházakkal kapcsolatos tapasztalat

Mit adunk mi mindezért?

  • Szakmai fókuszú stabil fejlődési környezetet
  • Komfortos munkakörülményeket, nagyszerű Andrássy úti irodát
  • Innováció központú szemléletet
  • Kiváló, segítőkész, baráti csapatot, jelenleg 46-an várunk rá hogy megismerhessünk
  • Versenyképes díjazást
  • Nyitottságot és támogatást
  • Korlátlan kávé és net fogyasztást
  • Külön szakosodást e-commerce területre
  • Rugalmasságot a napi munkában